ЕКСТРА ПРУЖНИЙ АГАР-АГАР 1200 Г/СМ2

Агар-Агар – це рослинний аналог желатину. Його отримують з морських водоростей, застосовують при виробництві мармеладу, зефіру, морозива, жувальних цукерок, пастили, начинок різного роду, суфле, дієтичних продуктів, джему, конфітюру. Під час приготування агар-агар необхідно додати в холодну рідину та, помішуючи, довести до кипіння, додати потрібні інгредієнти (шматочки фруктів, шоколад, спеції, зелень) та дати охолонути при кімнатній температурі. На відміну від желатину агар-агар застигає вже при 40˚С та не потребує охолодження протягом 6-8 годин в холодильнику. Не «пливе» при кімнатній температурі. Його можна знову нагріти та він стане рідким, а при охолодженні знову загусне. Основний показник якості – сила гелю, чим вона вище, тим краще для готового виробу. Шеф-кондитери рекомендують використовувати чистий агар-агар без домішок з силою гелю 1200г/см2.

ПЕРЕВАГИ:

  • Агар-агар «Happy Baking» – екстра пружний з силою гелю 1200 г/см2.
  • Це чистий агар-агар, не розбавлений мальтодекстрином або крохмалем.
  • Без запаху та смаку, має світло-бежевий колір.
  • Виробляється в ЄС (Іспанія) згідно жорстких європейських стандартів якості.
  • Агар-агар популярний у веганів та споживачів, які дотримуються посту, правильного харчування та рахують калорії (калорійність: агар-агар – 26 ккал/100 гр  продукту, желатин – 62 ккал/100 гр продукту).
  • 8 г агару = 48 г желатину.

       

ПРОФЕСІЙНА ПОРАДА ВІД ЛІЗИ:

Я люблю працювати з агаром. Його желююча здатність у 10 разів вища, ніж у желатина. Яблучне пюре та агар — головні компоненти у рецептурі мого улюбленого зефіру. Успішність Вашої спроби зробити зефір вдома залежить від пружності агару. Існує декілька марок агар-агару, що відрізняються силою гелю. Я, як і більшість шеф-кондитерів, рекомендую використовувати агар з силою гелю 1200 г/см2. Агар-агар має бути без домішок мальтодекстрину. Продукт, у складі якого тільки ЧИСТИЙ АГАР-АГАР, коштує дорожче, але ефективніший у процесі приготування (швидше застигає та має однорідну щільну структуру, не «підтікає» при зберіганні). Час застигання чистого агару, навіть при кімнатній температурі, 15-30 хв.

Несумлінний виробник може фальсифікувати/розбавляти агар-агар мальтодекстрином (різновид крохмалю). При додаванні такого агар-агару, готова страва погано застигає, не тримає форму, має неоднорідну (з грудочками) структуру.

При цьому деякі виробники не вказують, що в складі є мальтодекстрин, а це є інформаційною фальсифікацією.

Для здешевлення продукту деякі виробники фасують агар з низькою силою – 700-900 г/см2. Такий агар має недостатню силу гелю і не підходить для ряду виробів, наприклад зефіру.

17 Грудень 2018