ЕКСТРА ПРУЖНИЙ ЖЕЛАТИН 200-240 BLOOM

Желатин — це універсальна желююча речовина тваринного походження, яку використовують для приготування желе, мусів і паштетів. Без желатину не обійдеться і наш традиційний холодець.

Натуральний желатин отримують шляхом тривалого виварювання кісток домашніх тварин. Желатин буває харчовий, кондитерський, медичний та технічний. Його відмінність полягає у технології виробництва та сировині. Якість желатину вимірюється кількома параметрами: пружність студню, колір та прозорість студню, час розчинення. Головний показник якості: пружність студню, завдяки цьому ми можемо зробити желе або загустити інші страви. У світових стандартах пружність вимірюється в одиницях Bloom. В Україні ж працюють за застарілими ГОСТами, у жодній лабораторії України не має приладів для вимірювання пружності желатину.

ПЕРЕВАГИ:

  • Желатин «Happy Baking» єдиний в Україні екстра-пружний желатин із пружністю студню 200-240 Bloom.
  • Має високу ступінь очистки: прозорий, без смаку та запаху, швидкорозчинний (1 хвилина).
  • Виробляється у ЄС (ПОЛЬЩА) за жорсткими Європейськими стандартами якості.
  • Завдяки високій пружності, його можна класти до страви менше, ніж желатину марки П-11, або загустити більшу кількість рідини/страви - 0,7 л замість 0,4-0,6 л.

 

 

  

ПРОФЕСІЙНА ПОРАДА ВІД ЛІЗИ:

Шеф-кондитери рекомендують використовувати желатин 200-240 Bloom. Тоді як у продажу в Україні найчастіше Ви зустрінете желатин марки П-11, у якому не вказується пружність студню в Bloom. При використанні такого желатину не зрозуміло, скільки його треба додати для досягнення оптимальної пружності десерту. Єдиний в Україні желатин зі вказанною пружністю студню – «Happy Baking».

 

Якщо залити гарячою водою у різних склянках декілька зразків желатину, Ви побачите різницю за кольором, прозорістю та запахом. Деякі зразки можуть бути на смак та запах як «старі ганчірки», а за кольором мутними та темними. Це говорить про неякісну очистку сировини або використання сировини низької якості.

Несумлінні виробники продають технічний желатин, який виробляється з відходів шкіряного виробництва (роги, копита, хвости, шкіра низької якості), з вмістом хрому в кілька разів вище норми.

17 Грудень 2018